Menu

Akce

Konference Insolvence 2017

Akce19.05.2017
19.05.2017

V pražském Hotelu Duo se 19. května sejdou nejen odborníci na insolvenční právo z řad zástupců soudů, Ministerstva spravedlnosti i dalších institucí, ale také zástupci insolvenčních správců, věřitelských subjektů či znaleckých ústavů. Staňte se součástí Konference Insolvence 2017 i vy. Program bude

V pražském Hotelu Duo se 19. května sejdou nejen odborníci na insolvenční právo z řad zástupců soudů, Ministerstva spravedlnosti i dalších institucí, ale také zástupci insolvenčních správců, věřitelských subjektů či znaleckých ústavů. Staňte se součástí Konference Insolvence 2017 i vy.

Program bude již tradičně tvořen pásmem přednášek odborníků z praxe a panelovou diskuzí, ve které se ke slovu dostanou také účastníci konference. Dopolední část programu se zaměří na problematiku oddlužení a korporátního úpadku. V odpolední části programu se podrobněji podíváme na téma novely insolvenčního zákona i nových povinností insolvenčních správců stanovených vyhláškou. Řeč bude také o dohledové činnosti Ministerstva spravedlnosti ČR.

Využijte této příležitosti, buďte u toho, ptejte se a diskutujte s odborníky z praxe. Zaregistrujte se na Konferenci Insolvence 2017 již nyní a získejte akreditaci za akční cenu. Více informací o akci i registrační formulář najdete níže.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři