Kurz angličtiny Introduction to International Legal English

Cíl kurzu: Seznámit účastníky se základní terminologií vybraných oblastí práva. Kurs se opírá o učebnici Introduction to International Legal English doplněnou o řadu dalších rozšiřujících materiálů. Témata jednotlivých hodin mohou být doplněna nebo změněna podle dohody s účastníky kursu. Komu je kur

Cíl kurzu: Seznámit účastníky se základní terminologií vybraných oblastí práva. Kurs se opírá o učebnici Introduction to International Legal English doplněnou o řadu dalších rozšiřujících materiálů. Témata jednotlivých hodin mohou být doplněna nebo změněna podle dohody s účastníky kursu.

Komu je kurz určen: Kurz je určen zájemcům s mírně pokročilou znalostí angličtiny (B1 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky).

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu