Kurzy rétoriky

Chcete se stát dobrými řečníky? Spolek českých právníků Všehrd vám po roce opět přináší již tradiční kurzy rétoriky!První lekce pod vedením PhDr. Marie Polákové se uskuteční už ve středu, 4. listopadu v místnosti č. 38. Kurzovné činí 1500 Kč pro nečleny spolku a 1000 Kč pro členy. Na úvodní lekci se

Chcete se stát dobrými řečníky? Spolek českých právníků Všehrd vám po roce opět přináší již tradiční kurzy rétoriky!

První lekce pod vedením PhDr. Marie Polákové se uskuteční už ve středu, 4. listopadu v místnosti č. 38. Kurzovné činí 1500 Kč pro nečleny spolku a 1000 Kč pro členy. Na úvodní lekci se můžete přijít podívat zdarma.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu