Maďarsko-české pracovní právo aneb Co by vám nemělo uniknout, pokud řídíte zaměstnance v těchto dvou zemích

Na základě četných žádostí jsme v návaznosti na Slovensko-české pracovní právo připravili další srovnávací školení, kdy Vás naši odborníci jak na české, tak na maďarské pracovní právo provedou touto problematikou. Velkou výhodou semináře je současná přítomnost odborníků z obou států. Jednotlivé obla

Na základě četných žádostí jsme v návaznosti na Slovensko-české pracovní právo připravili další srovnávací školení, kdy Vás naši odborníci jak na české, tak na maďarské pracovní právo provedou touto problematikou. Velkou výhodou semináře je současná přítomnost odborníků z obou států. Jednotlivé oblasti proto budou probírány paralelně tak, aby byly okamžitě patrné podobnosti anebo naopak odlišnosti. Bude se jednat o praktické školení obohacené o příklady, judikaturu a zkušenosti z praxe. Lektorují: JUDr. Nataša Randlová a Dr. Marriana Csabai.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu