Mediální trest

Ovlivňují média soudní proces? Mohou trestat? Potřebujeme je v soudních síních? Dokážeme jejich informace kriticky zhodnotit? A nežijeme snad v mediální realitě?Mediální trest je neformální workshop pořádaný v rámci projektu (S)právně. Vzniká v návaznosti na studijní pobyt ve Štrasburku realizovaný

Ovlivňují média soudní proces? Mohou trestat? Potřebujeme je v soudních síních? Dokážeme jejich informace kriticky zhodnotit? A nežijeme snad v mediální realitě?

Mediální trest je neformální workshop pořádaný v rámci projektu (S)právně. Vzniká v návaznosti na studijní pobyt ve Štrasburku realizovaný ve spolupráci s Radou Evropy a organizací European Youth Press. Kromě odpovědí na výše uvedené otázky, budeme pátrat také po řešeních pro lepší komunikaci mezi justicí, orgány činnými v trestním řízení a zpravodajskými médii.

Seminář se koná od 13:00 do 16:00. Podmínkou účasti na workshopu je vyplnění registračního formuláře do 29. února. Platí se administrativní poplatek 150,- Kč.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu