Náhrada škody v obchodní praxi

Seminář Náhrada škody v obchodní praxi je určen praktikujícím právníkům, ale i všem, kteří přicházejí do styku s obchodními smlouvami, účastní se jejich realizace a plnění. Pro podnikové právníky, pracovníky obchodních a právních oddělení, samostatné podnikatele, ale i advokáty, advokátní koncipient

Seminář Náhrada škody v obchodní praxi je určen praktikujícím právníkům, ale i všem, kteří přicházejí do styku s obchodními smlouvami, účastní se jejich realizace a plnění. Pro podnikové právníky, pracovníky obchodních a právních oddělení, samostatné podnikatele, ale i advokáty, advokátní koncipienty i notáře, jakož i pro pracovníky veřejných institucí zabývajícími se smluvními vztahy.

Absolvováním semináře získáte detailní přehled o nové právní úpravě náhrady škody v OZ a získáte široký přehled použitelné judikatury. Budete upozorněni na významné změny a jejich praktické důsledky, kontraktační doporučení. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování semináře.

Lektoři: JUDr. Ing. Josef ŠILHÁN, Ph.D., odborný asistent katedry obchodního práva PrF MU
Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu