Nové trendy v soudcovské tvorbě práva, vědecké sympozium

Právnická fakulta Masarykovy univerzity si vás dovoluje pozvat na vědecké sympozium Nové trendy v soudcovské tvorbě práva, které se uskuteční v prostorách fakulty dne 26. 6. 2015. Toto sympozium je organizováno v rámci projektu specifického výzkumu Nové trendy v soudcovské tvorbě práva (MUNI/A/1287/

Právnická fakulta Masarykovy univerzity si vás dovoluje pozvat na vědecké sympozium Nové trendy v soudcovské tvorbě práva, které se uskuteční v prostorách fakulty dne 26. 6. 2015. Toto sympozium je organizováno v rámci projektu specifického výzkumu Nové trendy v soudcovské tvorbě práva (MUNI/A/1287/2014), jehož hlavním výstupem je monografie s plánovaným termínem vydání v roce 2016. Jeho cílem je představit jednotlivá v monografii obsažená témata odborné veřejnosti a přispět k diskuzi o významných problémech spojených s tématem soudcovské tvorby práva. Na sympoziu vystoupí účastníci projektu a čestní hosté. Ostatním přihlášeným účastníkům bude umožněna účast pasivní spojená s možností vstoupit do diskuze.

Konferenční poplatek se nevybírá. Občerstvení k dispozici zdarma.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu