Novela zákona o významné tržní síle při prodeji potravinářských a zemědělských produktů z pohledu dodavatelů

Novela zákona o významné tržní síle bude účinná od 6. března 2016. Do tří měsíců od její účinnosti musí dojít k přizpůsobení již uzavřených smluv se subjekty, které mají významnou tržní sílu. Víte, co mám být podle nové právní úpravy podstatnou náležitostí těchto smluv? Jaká je nová úprava bonusů a 

Novela zákona o významné tržní síle bude účinná od 6. března 2016. Do tří měsíců od její účinnosti musí dojít k přizpůsobení již uzavřených smluv se subjekty, které mají významnou tržní sílu. Víte, co mám být podle nové právní úpravy podstatnou náležitostí těchto smluv? Jaká je nová úprava bonusů a plnění poskytovaných ze strany obchodních řetězců? Na všechny tyto a další Vaše otázky odpoví během semináře Pavel Dejl, přední český expert na právo hospodářské soutěže a partner advokátní kanceláře KŠB.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu