Novela zákoníku práce a pracovní úrazy (účinná od 1. 1. 2015) - mnoho povyku pro staronové změny?

Co přinese do personální praxe novela zákoníku práce, jejíž účinnost byla původně plánována k 1. 1. 2015, ale s největší pravděpodobností dojde k jejímu odložení? A co nového se děje kolem zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců a v oblasti nároků na náhradu újmy na zdraví z pracovních úrazů/nemocí

Co přinese do personální praxe novela zákoníku práce, jejíž účinnost byla původně plánována k 1. 1. 2015, ale s největší pravděpodobností dojde k jejímu odložení? A co nového se děje kolem zákona o úrazovém pojištění zaměstnanců a v oblasti nároků na náhradu újmy na zdraví z pracovních úrazů/nemocí z povolání? Na výše uvedené i další otázky odpoví prakticky laděné školení s příhodným názvem „Mnoho povyku pro staronové změny“, v jehož rámci bude věnován dostatek času příkladům z praxe i dotazům jednotlivých účastníků.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu