Nový zákon o veřejných zakázkách a nový služební zákon

Zajímá Vás, co přinese nový zákon o veřejných zakázkách, který vstoupí v platnost v nadcházejícím roce? Zejména pracovníkům veřejné správy, kteří se již brzy budou muset seznámit s novinkami ohledně administrace veřejných zakázek, ale také všem zájemcům o praktické informace o připravovaných legisla

Zajímá Vás, co přinese nový zákon o veřejných zakázkách, který vstoupí v platnost v nadcházejícím roce? Zejména pracovníkům veřejné správy, kteří se již brzy budou muset seznámit s novinkami ohledně administrace veřejných zakázek, ale také všem zájemcům o praktické informace o připravovaných legislativních změnách je určena přednáška na téma „CO PŘINESE NOVÝ ZÁKON O VEŘEJNÝCH ZAKÁZKÁCH“ pořádaná vysokou školou BIBS.

Přednáška účastníky seznámí s významnými změnami v oblasti veřejného investování, s problematikou administrace veřejných zakázek, a to včetně elektronického zadávání, které bude postupně povinné pro všechny druhy zadávacích řízení. Dále budou vysvětleny specifické úkony při řízení projektů financovaných z fondů EU.

Další část přednášky pak představí klíčové změny ohledně odměňování pracovníků veřejné správy, které stanovuje nový zákon o státní službě účinný od začátku roku 2015. V přednášce věnované novému služebnímu zákonu se účastníci dozvědí, jak nejefektivněji dosáhnout posunu v platových tabulkách.

Přednáší: JUDr. Mgr. Vlastimil Fidler, PhDr. Michal Šlachta, Mgr. Veronika Bérová, Ing. et Ing. Magdalena Langerová.

Účast na přednášce je zdarma.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu