11. ročník ocenění Podnikový právník 2022

Kteří právníci budou dalšími laureáty tradičního ocenění Unie podnikových právníků ČR? Dozvíme se to 20. září 2022 na galavečeru, který proběhne v Praze v Občanské plovárně.

Ocenění Podnikový právník 2022 se bude udělovat v šesti kategoriích:

  • Občanské právo,
  • Compliance,
  • Perspektiva,
  • Hospodářská soutěž,
  • Technologické právo,
  • Podniková právní kancelář.

„Naším cílem je vybrat z nominací nejlepší podnikové právníky, kteří dělají čest naší profesi. Nejde přitom jen o ocenění renomovaných a zkušených kolegů. Všímáme si taky mimořádné práce mladých firemních právníků do 40 let, jimž je určena kategorie Perspektiva,“ uvedla prezidentka Unie podnikových právníků ČR Marie Brejchová.

Celkem obdržela Unie 49 nominací. Zabývá se jimi odborná porota, která hodnotí zejména výsledky činnosti navrhovaných kandidátů, společenský význam jejich práce nebo publikační, lektorskou a legislativní aktivitu.

Držitelem ocenění může být kterýkoliv podnikový právník, individuální či kolektivní člen UPP ČR nebo osoba vykonávající jakékoliv právnické povolání, které se dotýká podnikové právní praxe, tzn. i vědečtí a vědecko-pedagogičtí pracovníci.

Záštitu nad akcí převzali ministr spravedlnosti JUDr. Pavel Blažek, Ph.D., a Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Mediálním partnerem je portál Právní prostor.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články