Menu

Akce

Odměňování statutárních orgánů – prakticky a na příkladech

Akce27.02.2018
27.02.2018

Cílem semináře je prakticky a na příkladech shrnout právní úpravu smluv o výkonu funkce, aktuální a neustále se proměňující soudní praxi v této oblasti, zodpovědět otázky týkající se odměňování statutárních orgánů a naučit Vás, na co se musíte zaměřit při vyjednávání a uzavírání smluv s členy statut

Cílem semináře je prakticky a na příkladech shrnout právní úpravu smluv o výkonu funkce, aktuální a neustále se proměňující soudní praxi v této oblasti, zodpovědět otázky týkající se odměňování statutárních orgánů a naučit Vás, na co se musíte zaměřit při vyjednávání a uzavírání smluv s členy statutárních orgánů obchodních společností.

Dozvíte se také, jaké se v současnosti vyskytují názory na (ne)možnost souběhu funkcí, které z nich převládají, koho ve vaší společnosti se „zakázaný“ souběh funkcí může týkat a jaké s sebou nese následky a rizika. Podrobně se budeme zabývat rozlišnostmi mezi pracovním poměrem a vztahem statutárního orgánu a společnost. Vysvětlíme Vám, se jak nejlépe připravit a zpracovat smlouvy o výkonu funkce, aby vyhovovaly právním předpisům a současně byly přijatelné pro společnost i členy statuárních orgánů.

Podstatnou částí školení bude samozřejmě jako vždy diskuse, kde zodpovíme dotazy, a společně se zamyslíme nad efektivním řešením konkrétní situace.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři