Menu

Akce

Olomoucké právnické dny

Akce20.05.2016
20.05.2016

Mezinárodní vědecká konference Olomoucké právnické dny představuje nejvýznamnější událost, která se v oblasti vědeckého života na poli olomoucké právnické fakulty každoročně koná. Stejně jako v předchozích letech, i pro rok 2016  se organizační výbor konference rozhodl ponechat iniciativu na vedoucí

Mezinárodní vědecká konference Olomoucké právnické dny představuje nejvýznamnější událost, která se v oblasti vědeckého života na poli olomoucké právnické fakulty každoročně koná. Stejně jako v předchozích letech, i pro rok 2016  se organizační výbor konference rozhodl ponechat iniciativu na vedoucích jednotlivých odborných sekcí.

Konference se bude již tradičně odvíjet ve dvou částech; po úvodních přednáškách, kde vystoupí významní odborníci se svými příspěvky, budou následovat tématicky zaměřené sekce (zaměření jednotlivých sekcí - viz Sekce konference). Věříme, že 10. ročník Olomouckých právnických dnů bude stejně úspěšný jako ročníky předcházející a že květnové setkání v Olomouci přinese opět velmi živou a plodnou vědeckou debatu.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři