Olomoucké právnické dny - mezinárodní vědecká konference

Děkanka Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, prof. JUDr. Milana Hrušáková, CSc, si dovoluje pozvat odbornou veřejnost na již IX. ročník mezinárodní vědecké konference Olomoucké právnické dny 2015, která představuje nejvýznamnější událost, jež se v oblasti vědeckého života na poli olomo

Děkanka Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, prof. JUDr. Milana Hrušáková, CSc, si dovoluje pozvat odbornou veřejnost na již IX. ročník mezinárodní vědecké konference Olomoucké právnické dny 2015, která představuje nejvýznamnější událost, jež se v oblasti vědeckého života na poli olomoucké právnické fakulty každoročně koná. Letošní ročník se uskuteční ve dnech 21. - 22. 5. 2015 a stejně jako v předchozích letech, i pro rok 2015 se organizační výbor konference rozhodl ponechat iniciativu na vedoucích jednotlivých odborných sekcí.

Konference se bude již tradičně odvíjet ve dvou částech; po úvodních přednáškách, kde vystoupí významní odborníci se svými příspěvky, budou následovat tematicky zaměřené sekce. Jejich jednotlivé zaměření, stejně jako elektronickou přihlášku a další informace naleznete na stránkách www.opdny.upol.cz.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu