Outplacement - efektivní propouštění, optimalizace procesů (z právního, psychologického a HR pohledu)

Outplacement je program pro šetrné a efektivní propouštění, který pomáhá firmám vhodně nastavit a následně realizovat proces propouštění zaměstnanců, a to jak po stránce právní, personální i psychologické, tak i dobrého PR firmy. V průběhu tohoto unikátního semináře, kterým Vás provedou dvě zkuše

Foto: Redakce

Outplacement je program pro šetrné a efektivní propouštění, který pomáhá firmám vhodně nastavit a následně realizovat proces propouštění zaměstnanců, a to jak po stránce právní, personální i psychologické, tak i dobrého PR firmy.

V průběhu tohoto unikátního semináře, kterým Vás provedou dvě zkušené lektorky – krizová manažerka a psycholožka PhDr. Iva Moravcová společně s advokátkou – specialistkou na pracovní právo Mgr. Marií Janšovou – se dozvíte vše potřebné nejen o nastavení celého procesu z pohledu právního i taktického, přípravě potřebné dokumentace, ale také o vhodných interních procesech, výběru zaměstnanců, kterých se propouštění dotkne, i samotném vedení výstupních pohovorů. Zaměříme se také na možnosti rekvalifikace a hovořit budeme i o dalších vhodných opatřeních.


Přihláška a podrobné informace

15. 9. 2020

 9:00 – 13:00

 Budova ČS VTS

Novotného lávka 5, Praha 1


Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články