Panelová diskuze na téma Lidská práva: (ne)smysl české politiky

Common Law Society pořádá ve spolupráci se Salonem Práva a Ústavem státu a práva - AV ČR panelovou diskuzi na téma Lidská práva: (ne)smysl české politiky, která proběhne u příležitosti vydání stejnojmenné knihy, která spatřila světlo světa v roce 2015 a pod kterou se jako autoři podepsali i naši váž

Common Law Society pořádá ve spolupráci se Salonem Práva a Ústavem státu a práva - AV ČR panelovou diskuzi na téma Lidská práva: (ne)smysl české politiky, která proběhne u příležitosti vydání stejnojmenné knihy, která spatřila světlo světa v roce 2015 a pod kterou se jako autoři podepsali i naši vážení hosté, mezi které patří:

  • prof. PhDr. Václav Bělohradský, Ph.D.
  • doc. PhDr. Ing. Ondřej Císař, Ph.D.
  • prof. Ing. Petr Drulák, Ph.D.
  • PhDr. Michal Kopeček, Ph.D.
  • prof. JUDr. Jiří Přibáň, DrSc.
  • Mgr. Anna Šabatová, Ph.D.

Tato kniha vznikla jako výsledek diskuzí, které měly mimořádný veřejný ohlas a které se vedly mezi výše zmíněnými i dalšími významnými filosofy, politology, sociology a historiky. Mezi dalšími autory jsou také bývalí i současní soudci a soudkyně či vysocí úředníci mezinárodních organizací.

Podobná debata již jednou proběhla v knihovně Václava Havla, ale jelikož téma, o kterém kniha pojednává, je stále více aktuální, rozhodli jsme se tuto panelovou diskuzi ještě jednou uspořádat přímo v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Tato panelová diskuze proběhne v úterý 12. 4. 2016, a to od 18 hodin v největší místnosti na PF UK č. 100. Zvaní jsou studenti všech fakult Univerzity Karlovy, ale i studenti univerzit ostatních, stejně jako i široká veřejnost a všichni přátelé akademické obce. Z vaší účasti se budeme těšit. 

 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu