Menu

Akce

Panelová diskuze na téma Lidská práva: (ne)smysl české politiky

Akce12.04.2016
12.04.2016

Common Law Society pořádá ve spolupráci se Salonem Práva a Ústavem státu a práva - AV ČR panelovou diskuzi na téma Lidská práva: (ne)smysl české politiky, která proběhne u příležitosti vydání stejnojmenné knihy, která spatřila světlo světa v roce 2015 a pod kterou se jako autoři podepsali i naši váž

Common Law Society pořádá ve spolupráci se Salonem Práva a Ústavem státu a práva - AV ČR panelovou diskuzi na téma Lidská práva: (ne)smysl české politiky, která proběhne u příležitosti vydání stejnojmenné knihy, která spatřila světlo světa v roce 2015 a pod kterou se jako autoři podepsali i naši vážení hosté, mezi které patří:

  • prof. PhDr. Václav Bělohradský, Ph.D.
  • doc. PhDr. Ing. Ondřej Císař, Ph.D.
  • prof. Ing. Petr Drulák, Ph.D.
  • PhDr. Michal Kopeček, Ph.D.
  • prof. JUDr. Jiří Přibáň, DrSc.
  • Mgr. Anna Šabatová, Ph.D.

Tato kniha vznikla jako výsledek diskuzí, které měly mimořádný veřejný ohlas a které se vedly mezi výše zmíněnými i dalšími významnými filosofy, politology, sociology a historiky. Mezi dalšími autory jsou také bývalí i současní soudci a soudkyně či vysocí úředníci mezinárodních organizací.

Podobná debata již jednou proběhla v knihovně Václava Havla, ale jelikož téma, o kterém kniha pojednává, je stále více aktuální, rozhodli jsme se tuto panelovou diskuzi ještě jednou uspořádat přímo v prostorách Právnické fakulty Univerzity Karlovy. Tato panelová diskuze proběhne v úterý 12. 4. 2016, a to od 18 hodin v největší místnosti na PF UK č. 100. Zvaní jsou studenti všech fakult Univerzity Karlovy, ale i studenti univerzit ostatních, stejně jako i široká veřejnost a všichni přátelé akademické obce. Z vaší účasti se budeme těšit. 

 

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři