Post-Covid M&A: Navigating the transactional landscape in Czech Republic

Rádi bychom Vás pozvali na webinář advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík ve spolupráci s The Legal 500, prestižní ratingovou agenturou hodnotící nejvýznamnější advokátní kanceláře z celého světa.

Webinář s názvem Post-Covid M&A: Navigating the transactional landscape in Czech Republic se uskuteční ve středu 17. března od 10:00 a hlavním tématem budou změny, jimž trh fúzí a akvizic čelí v době pandemie a které mohou významně ovlivnit způsob, jakým kupující a prodávající budou přistupovat k transakcím v budoucnu.

 

Webinářem provedou partneři advokátní kanceláře Kocián Šolc Balaštík Dagmar Dubecká, Martin Šolc, Drahomír Tomašuk a Jan Lasák. Společně s nimi vystoupí Jiří Hák, řídící partner poradenské společnosti CORPIN.

 

Webinář bude probíhat v angličtině a účast na něm je bezplatná. V případě zájmu o účast naleznete další podrobnosti a možnost registrace na webu The Legal 500 zde.


  

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu