Menu

Akce

Konference: Povinnosti v podnikové ekologii v roce 2018

Akce20.11.2017
20.11.2017

Česká a evropská legislativa, kontroly ČIŽP i ekologie v podniku očima špičkových praktiků, to je II. ročník úspěšné konference Povinnosti v podnikové ekologii, který se uskuteční 20. listopadu 2017 v pražském hotelu Grandior. Legislativní změny přednesou zástupci ministerstva životního prostředí a

Česká a evropská legislativa, kontroly ČIŽP i ekologie v podniku očima špičkových praktiků, to je II. ročník úspěšné konference Povinnosti v podnikové ekologii, který se uskuteční 20. listopadu 2017 v pražském hotelu Grandior.

Legislativní změny přednesou zástupci ministerstva životního prostředí a s novými kontrolními projekty a jejich průběžnými výsledky seznámí inspektoři z České inspekce životního prostředí. V praktické části se pak zaměříme na ohlašování do systému ISPOP všech agend životního prostředí, registrací provozoven a kontrole podaných hlášení. Neopomineme ani přepravu nebezpečného odpadu, ochranu podzemních vod a prevenci úniku nebezpečných látek. Na závěr představíme odběratelsko-dodavatelské souvislosti, úspěšné business modely a příklady dobré praxe oběhového hospodářství.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři