Pracovněprávní aktuality pro personalisty aneb Co náš čeká v roce 2016?

Pojďte se na začátku nového kalendářního roku společně s Natašou Randlovou podívat na to, co nás v roce 2016 v personální praxi čeká a nemine. Shrneme si aktuální změny pracovněprávních předpisů – ať již jde o změny přijaté a vyhlášené (tedy po právnicku „platné a účinné“) nebo o změny, které minist

Pojďte se na začátku nového kalendářního roku společně s Natašou Randlovou podívat na to, co nás v roce 2016 v personální praxi čeká a nemine. Shrneme si aktuální změny pracovněprávních předpisů – ať již jde o změny přijaté a vyhlášené (tedy po právnicku „platné a účinné“) nebo o změny, které ministerstva, poslanci nebo vláda plánují, a které postupně dostávají konkrétnější obrysy.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu