Pracovní právo v podnikové praxi

Kurz složený z 10 bloků pojímá otázky pracovněprávních vztahů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem z pohledu podnikové praxe. Rozebrány budou otázky nástupu do zaměstnání, pracovních podmínek, řízení zaměstnanců, stejně jako rozvazování pracovního poměru. Pozornost bude zaměřena rovněž na  oblast  ko

Kurz složený z 10 bloků pojímá otázky pracovněprávních vztahů mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem z pohledu podnikové praxe. Rozebrány budou otázky nástupu do zaměstnání, pracovních podmínek, řízení zaměstnanců, stejně jako rozvazování pracovního poměru. Pozornost bude zaměřena rovněž na  oblast  kontrolní činnosti inspektorátu práce prováděnou u zaměstnavatele a na přínos kolektivního vyjednávání na úrovni podniku. Kurz bude realizován formou interaktivního workshopu s řešením modelových situací, nástinem obsahu písemností a s ohledem  na aktuální představy účastníků. Kurz je pořádán za součinnosti s Unií podnikových právníků ČR, přičemž je určen rovněž všem osobám aplikujícím pracovní právo na podnikové úrovni.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu