Právní prostor 2014

CODEXIS a Právní rádce pořádají již 4. ročník prestižního odborného kongresu Právní prostor s lákavým podtitulem (NE)ZNÁMÉ PRÁVO. Záštitu nad kongresem převzala ministryně pro místní rozvoj ČR, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR a prezident Soudcovské unie ČR.   Letošní ročník kongresu se bude př

CODEXIS a Právní rádce pořádají již 4. ročník prestižního odborného kongresu Právní prostor s lákavým podtitulem (NE)ZNÁMÉ PRÁVO. Záštitu nad kongresem převzala ministryně pro místní rozvoj ČR, prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR a prezident Soudcovské unie ČR.  

Letošní ročník kongresu se bude především zabývat aktuální otázkou veřejnoprávních aspektů rekodifikace soukromého práva, včetně novinek a úprav problematiky veřejných zakázek. Vedle toho se zaměří na změny v občanském právu procesním a nebude chybět ani tradiční blok věnovaný aktuálním otázkám v justici. Z aktuálních témat zazní pracovněprávní problematika v roce 2014, spolkové právonový občanský zákoník v praxi. Zajímavostí čtvrtého ročníku bude tentokrát diskuse o problematice speciálních právních oborů. V rámci „právního prostoru“ se v Seči opět představí přibližně 20 přednášejících odborníku z oblasti advokacie, komerčního práva, justice, státní správy a samosprávy a dalších odborníků. Program bude jako již tradičně rozdělen do dvou dní.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu