Právní stát a mechanismy jeho ochrany v Evropě – česká perspektiva

Dovolujeme si Vás pozvat na vědeckou konferenci Právní stát a mechanismy jeho ochrany v Evropě – česká perspektiva, pořádanou v rámci programů PRVOUK Právnickou fakultou UK ve spolupráci se Sekcí pro evropské záležitosti Úřadu vlády ČR. Konference proběhne pod záštitou pana děkana prof. JUDr. Jana K

Dovolujeme si Vás pozvat na vědeckou konferenci Právní stát a mechanismy jeho ochrany v Evropě – česká perspektiva, pořádanou v rámci programů PRVOUK Právnickou fakultou UK ve spolupráci se Sekcí pro evropské záležitosti Úřadu vlády ČR. Konference proběhne pod záštitou pana děkana prof. JUDr. Jana Kuklíka, DrSc. a státního tajemníka pro evropské záležitosti Ing. Tomáše Prouzy, MBA. Na konferenci je možné se registrovat do 29.10.2014 na adrese konference@vlada.cz. Zároveň při potvrzení účasti indikujte, kterého z nabízených odpoledních panelů byste měli zájem se zúčastnit.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu