Právní úprava občanství ČR

Seminář je určen pro advokáty, soudce, úředníky státních institucí, pracovníky neziskových organizací a další zájemce o tuto problematiku. Seminář se zaměří na novou právní úpravu státního občanství ČR podle zákona č. 186/2013 Sb., nejdůležitější změny institutu (zejména neomezenou přípustnost dvojí

Seminář je určen pro advokáty, soudce, úředníky státních institucí, pracovníky neziskových organizací a další zájemce o tuto problematiku. Seminář se zaměří na novou právní úpravu státního občanství ČR podle zákona č. 186/2013 Sb., nejdůležitější změny institutu (zejména neomezenou přípustnost dvojího občanství od 1. 1. 2014), srovnání s předchozí právní úpravou a rovněž s právními úpravami vybraných evropských států, krátký historický exkurz, změny ve správních řízeních ve věcech státního občanství v souvislosti s novým zákonem. Přednáší JUDr. František Emmert.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu