Přípravný kurz pro International Legal English Certificate 2015-16

Cíl kurzu: Připravit účastníky ke složení zkoušky ILEC. Harmonogram kurzu je přizpůsoben tak, aby účastníci mohli hned po jeho skončení absolvovat zkoušku ILEC, která se koná v květnu/červnu na Britské radě. Poplatek za zkoušku není v ceně kurzu. (Účastníci si sami zakoupí učebnici International Leg

Cíl kurzu: Připravit účastníky ke složení zkoušky ILEC. Harmonogram kurzu je přizpůsoben tak, aby účastníci mohli hned po jeho skončení absolvovat zkoušku ILEC, která se koná v květnu/červnu na Britské radě. Poplatek za zkoušku není v ceně kurzu. (Účastníci si sami zakoupí učebnici International Legal English, 2nd ed., Amy Krois-Lindner and TransLegal, Cambridge, 2011.)

Kurz je určen zájemcům pokročilou znalostí angličtiny od úrovně B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu