Řízení dle stavebního zákona a související instituty

Seminář je určen pracovníkům ve veřejné správě, členům zastupitelstev obcí a krajů, zaměstnancům obecních a krajských úřadů, zejména pracovníkům stavebních úřadů, a to obecných i speciálních stavebních úřadů, a dalším zájemcům o tuto problematiku. Seminář je v souladu s potřebami průběžného vzdělává

Seminář je určen pracovníkům ve veřejné správě, členům zastupitelstev obcí a krajů, zaměstnancům obecních a krajských úřadů, zejména pracovníkům stavebních úřadů, a to obecných i speciálních stavebních úřadů, a dalším zájemcům o tuto problematiku. 

Seminář je v souladu s potřebami průběžného vzdělávání pracovníků veřejné správy a je akreditován Ministerstvem vnitra ČR. 

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování semináře.

Cílem semináře je kvalifikovaně poskytnout hlubší a aktuální informace vztahující se k vybraným významným oblastem výkonu veřejné správy, a to zejména z hlediska jejich právní úpravy. Účastníci semináře budou seznámeni s právní úpravou řízení dle stavebního zákona a s jeho aktuálními změnami.

Lektoři: JUDr. Alena KLIKOVÁ, Ph.D., katedra správní vědy a správního práva PrF MU
Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu