Rosa Parks Memorial Lecture: Islámské šátky

Dovolte nám Vás pozvat na další "Rosa Parks Memorial Lecture", tradiční lidskoprávní přednášku na počest bojovnice za lidská práva Rosa Parks. Naše letošní pozvání přijal veřejný ochránce práv - ombudsmanka Mgr. Anna Šabatová, Ph.D., která by s Vámi ráda pohovořila na téma "Islámské šátky: hranice l

Dovolte nám Vás pozvat na další "Rosa Parks Memorial Lecture", tradiční lidskoprávní přednášku na počest bojovnice za lidská práva Rosa Parks

Naše letošní pozvání přijal veřejný ochránce práv - ombudsmanka Mgr. Anna Šabatová, Ph.D., která by s Vámi ráda pohovořila na téma "Islámské šátky: hranice lidských práv?" Jsou možná omezení nošení náboženských symbolů? Jak ochránit základní lidská práva? Jsou náboženské symboly ohrožení naší kultury? 

Přednáška bude vedena jako krátké uvedení do tématu s následnou diskuzí na téma. Již v pondělí 1.12. od 18:00 v místnosti č. 303.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu