Soutěž studentských prací - Náhrada duševních útrap v souvislosti s poškozením zdraví v rakouském a německém právu

JŠK, advokátní kancelář, s.r.o. (JŠK) ve spolupráci s Právnickým akademickým spolkem Juristi vyhlašují soutěž studentských prací na téma Náhrada duševních útrap v souvislosti s poškozením zdraví v rakouském a německém právu s důrazem na vymezení typů náhrad nemajetkové újmy, která je poškozeným komp

JŠK, advokátní kancelář, s.r.o. (JŠK) ve spolupráci s Právnickým akademickým spolkem Juristi vyhlašují soutěž studentských prací na téma Náhrada duševních útrap v souvislosti s poškozením zdraví v rakouském a německém právu s důrazem na vymezení typů náhrad nemajetkové újmy, která je poškozeným kompenzována, okruh poškozených osob oprávněných ke kompenzaci, předpoklady vzniku nároku na tento typ kompenzací, obvyklou výši těchto náhrad a jejich proporci k jiným složkám náhrady újmy. Předpokládá se rešerše soudních rozhodnutí soudů Rakouska a Německa, komparaci těchto náhrad k náhradám přiznávaným podle českého práva.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu