Společné jmění manželů a další aktuální otázky oddlužení - seminář s Mgr. Bc. Tomášem Jirmáskem a JUDr. Pavlem Tůmou, Ph.D.

Společnost Insolvence 2008, a.s., Vás zve na seminář s Mgr. Bc. Tomášem Jirmáskem a JUDr. Pavlem Tůmou, Ph.D., soudci Krajského soudu v Praze. Tématem semináře bude společném jmění manželů v podmínkách insolvenčního řízení, obsah konečné zprávy a aktuální insolvenční judikatura. Prostor bude věnován

Společnost Insolvence 2008, a.s., Vás zve na seminář s Mgr. Bc. Tomášem Jirmáskem a JUDr. Pavlem Tůmou, Ph.D., soudci Krajského soudu v Praze. Tématem semináře bude společném jmění manželů v podmínkách insolvenčního řízení, obsah konečné zprávy a aktuální insolvenční judikatura. Prostor bude věnován také předem zpracovaným dotazům od účastníků.

Seminář je určen pro insolvenční správce, jejich asistenty, advokáty, koncipienty, akademiky, zástupce věřitelských firem i všechny další zájemce o problematiku insolvenčního práva.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu