Sport a lidská práva

V úterý 1. prosince 2015 od 16:30 v místnosti č. 243 Právnické fakulty UK proběhne již druhý ročník debaty o vztahu sportu a lidských práv. Jaký máte názor na umísťování sportovních akcí do zemí, které lidským právům zrovna nefandí? Zajímají vás případy, kdy sportovci argumentovali lidskými právy př

V úterý 1. prosince 2015 od 16:30 v místnosti č. 243 Právnické fakulty UK proběhne již druhý ročník debaty o vztahu sportu a lidských práv.

Jaký máte názor na umísťování sportovních akcí do zemí, které lidským právům zrovna nefandí? Zajímají vás případy, kdy sportovci argumentovali lidskými právy před mezinárodními tribunály?

O těchto i dalších tématech budete mít možnost diskutovat s předními experty z oblasti sportovního práva i zástupci neziskového sektoru. Těšit se můžete na JUDr. Pavla Hamerníka, Ph.D. (Akademie věd ČR) Martina Balcara (Amnesty International) JUDr. Davida Kohouta, Ph.D. (Právnická fakulta UK) Štěpána Kyncla (Fotbal pro rozvoj).

 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu