Správní řád pro územní samosprávné celky

Cílovou skupinou tohoto semináře jsou úředníci, vedoucí úředníci a vedoucí úřadů obcí, krajů a hlavního města Prahy (kurz není určen zaměstnancům správních úřadů - státní správy). Účastníci kurzu pochopí principy zákona č. 500/2004 Sb., naučí se používat vybraná ustanovení správního řádu při řešení

Cílovou skupinou tohoto semináře jsou úředníci, vedoucí úředníci a vedoucí úřadů obcí, krajů a hlavního města Prahy (kurz není určen zaměstnancům správních úřadů - státní správy).

Účastníci kurzu pochopí principy zákona č. 500/2004 Sb., naučí se používat vybraná ustanovení správního řádu při řešení konkrétních problémů a budou s to odůvodnit svůj postup ve správním řízení (to vše s důrazem na specifika územní samosprávy).

 

 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu