Správní řízení

Juridikum pořádá 2. a 9.2.2016 kurz Správní řízení, který je určen pro úředníky územních samosprávných celků a vedoucí úředníky. Kromě toho je určen i pro úřadníky ve státní správě. Bude probíhat ve 2 jednodenních soustředěních po 8 hodinách (celkový rozsah 16 hod.), a to ve dnech 2. 2. a 9. 2. 2016

Juridikum pořádá 2. a 9.2.2016 kurz Správní řízení, který je určen pro úředníky územních samosprávných celků a vedoucí úředníky. Kromě toho je určen i pro úřadníky ve státní správě. Bude probíhat ve 2 jednodenních soustředěních po 8 hodinách (celkový rozsah 16 hod.), a to ve dnech 2. 2. a 9. 2. 2016.

Kurz je akreditovaný Ministerstvem vnitra ČR jako vzdělávací program pro průběžné vzdělávání a pro průběžné vzdělávání vedoucích úředníků.

Garant kurzu: Doc. JUDr. Helena Prášková, CSc. (katedra správního práva a správní vědy)
Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu