Stavební řád

Juridikum pořádá 9. a 10.2.2016 kurz Stavební řád, který je určen pro úředníky stavebních úřadů, advokáty i další zájemce z řad odborné veřejnosti.  Garant kurzu: JUDr. Ing. Josef Staša, CSc. (katedra správního práva a správní vědy) Vyučující: JUDr. Ing. Josef Staša, CSc., JUDr. Petr Svoboda, Ph.D

Juridikum pořádá 9. a 10.2.2016 kurz Stavební řád, který je určen pro úředníky stavebních úřadů, advokáty i další zájemce z řad odborné veřejnosti. 

Garant kurzu: JUDr. Ing. Josef Staša, CSc. (katedra správního práva a správní vědy)

Vyučující: JUDr. Ing. Josef Staša, CSc., JUDr. Petr Svoboda, Ph.D. 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu