TTIP - Hlavní výzvy, přínosy a rizika pro Českou republiku a Evropskou unii

Konference se zaměří na přínosy TTIP pro EU, Spojené státy americké a Českou republiku a na strategické, politické a ekonomické výzvy tohoto partnerství. Semináře se budou věnovat klíčovým potencionálním přínosům v oblasti automobilového průmyslu, IT a zdravotnického průmyslu. Na konferenci, mimo ji

Foto: Redakce

Konference se zaměří na přínosy TTIP pro EU, Spojené státy americké a Českou republiku a na strategické, politické a ekonomické výzvy tohoto partnerství. Semináře se budou věnovat klíčovým potencionálním přínosům v oblasti automobilového průmyslu, IT a zdravotnického průmyslu. Na konferenci, mimo jiné, vystoupí ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, hlavní vyjednávač TTIP za EU Ignacio Garcia Bercero, prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý a Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula. Tlumočení angličtina-čeština bude zajištěno pro strategické panely. Semináře proběhnou v anglickém jazyce.

Kontaktní osobou pro Vaši akreditaci a případné zodpovězení podrobností je pan Marino Radačič ze Sekce zahraničního obchodu, e-mail: radacic@mpo.cz .

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články