TTIP - Hlavní výzvy, přínosy a rizika pro Českou republiku a Evropskou unii

Konference se zaměří na přínosy TTIP pro EU, Spojené státy americké a Českou republiku a na strategické, politické a ekonomické výzvy tohoto partnerství. Semináře se budou věnovat klíčovým potencionálním přínosům v oblasti automobilového průmyslu, IT a zdravotnického průmyslu. Na konferenci, mimo ji

Konference se zaměří na přínosy TTIP pro EU, Spojené státy americké a Českou republiku a na strategické, politické a ekonomické výzvy tohoto partnerství. Semináře se budou věnovat klíčovým potencionálním přínosům v oblasti automobilového průmyslu, IT a zdravotnického průmyslu. Na konferenci, mimo jiné, vystoupí ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, hlavní vyjednávač TTIP za EU Ignacio Garcia Bercero, prezident Hospodářské komory Vladimír Dlouhý a Předseda Českomoravské konfederace odborových svazů Josef Středula. Tlumočení angličtina-čeština bude zajištěno pro strategické panely. Semináře proběhnou v anglickém jazyce.

Kontaktní osobou pro Vaši akreditaci a případné zodpovězení podrobností je pan Marino Radačič ze Sekce zahraničního obchodu, e-mail: radacic@mpo.cz .

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu