Ukaž svou kreativitu V

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s portálem Právní prostor.cz, vyhlašuje již páté kolo úspěšné soutěže pro studenty práv o nejlepší článek s právní tematikou. Nechte projevit svou kreativitu a pošlete nám článek, který se bude zabývat „novou“ legislativou. Jako inspirace mohou posloužit témata, která

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s portálem Právní prostor.cz, vyhlašuje již páté kolo úspěšné soutěže pro studenty práv o nejlepší článek s právní tematikouNechte projevit svou kreativitu a pošlete nám článek, který se bude zabývat „novou“ legislativou. Jako inspirace mohou posloužit témata, která na kongresu budeme probírat - ať jde o legislativu novou či připravovanou. Není důležité, zda text bude podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Vás může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max 5 000 znakůPříspěvek zašlete nejpozději do 3. dubna 2016 na adresu redakce@pravniprostor.cz.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu