Ukončení pracovního poměru – organizační změny, hromadné propouštění, disciplinární řízení, aktuální judikatura

Ukončování pracovního poměru je nedílnou součásti pracovněprávních vztahů, které se není možné vyhnout bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Naše školení se zaměří na problematiku ukončování pracovního poměru komplexně. Zaměříme se na ukončování pracovního poměru z organizačních důvodů včetně

Ukončování pracovního poměru je nedílnou součásti pracovněprávních vztahů, které se není možné vyhnout bez ohledu na aktuální ekonomickou situaci. Naše školení se zaměří na problematiku ukončování pracovního poměru komplexně. Zaměříme se na ukončování pracovního poměru z organizačních důvodů včetně problematiky hromadného propouštění. 

Podíváme se společně ale i na tzv. disciplinární proces, tedy ukončování pracovního poměru z důvodu nesplňování předpokladů či požadavků k výkonu práce zaměstnance (včetně neuspokojivých pracovních výsledků) a porušování pracovních povinností. V průběhu školení u jednotlivých oblastí upozorníme i na aktuální rozhodovací praxi Nejvyššího soudu, která je podstatná pro správné hodnocení reálných situací, se kterými se pak v praxi setkáváte.

 Přihláška a podrobné informace

 5. 11. 2020

 9:00 – 13:00

 školicí centrum Randls Training

 Tetris Office Building, Budějovická 1550/15a, Praha 4


Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Sdílejte článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři