Úvahy nad nedávným posudkem SDEU o návrhu dohody o přistoupení EU k EÚLP převážně z hlediska mezinárodního práva

Česká společnost pro mezinárodní právo, Česká odbočka ILA si Vás ve spolupráci s Katedrou mezinárodního práva Právnické fakulty UK dovolují pozvat na setkání s diskusí na téma "Úvahy nad nedávným posudkem Soudního dvora Evropské unie návrhu dohody o přistoupení EU k Evropské úmluvě o ochraně lidskýc

Česká společnost pro mezinárodní právo, Česká odbočka ILA si Vás ve spolupráci s Katedrou mezinárodního práva Právnické fakulty UK dovolují pozvat na setkání s diskusí na téma "Úvahy nad nedávným posudkem Soudního dvora Evropské unie návrhu dohody o přistoupení EU k Evropské úmluvě o ochraně lidských práv a základních svobod převážně z hlediska mezinárodního práva". Přednáší prof. JUDr. Jiří Malenovský, CSc., soudce Soudního dvora Evropské unie za Českou republiku, diskusi moderuje prof. JUDr. Pavel Šturma, DrSc.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu