Vybrané otázky práva obchodních korporací

Juridikum pořádá kurz Vybrané otázky práva obchodních korporací, jehož cílem je seznámit odbornou veřejnost se změnami práva kapitálových obchodních společností, jež přinesla rekodifikace soukromého práva. Hlavní pozornost bude zaměřena na výkladové problémy, které se v nedávné době objevily, a na e

Juridikum pořádá kurz Vybrané otázky práva obchodních korporací, jehož cílem je seznámit odbornou veřejnost se změnami práva kapitálových obchodních společností, jež přinesla rekodifikace soukromého práva. Hlavní pozornost bude zaměřena na výkladové problémy, které se v nedávné době objevily, a na existující přístupy k jejich řešení. Kurz je určen osobám působícím v těchto společnostech, ale i advokátům a dalším subjektům, které vstupují s kapitálovými společnostmi do právních vztahů.

Garant: Prof. JUDr. Stanislava Černá, CSc. (katedra obchodního práva)

Vyučující v kurzu: JUDr. Kateřina Eichlerová, Ph.D., JUDr. Lucie Josková, Ph.D.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu