10. ROČNÍK OCENĚNÍ PODNIKOVÝ PRÁVNÍK 2021

Ocenění Podnikový právník 2021 se bude udělovat už podesáté. Akce je naplánována na 30. září. Uskuteční se v Praze v historických prostorách Občanské plovárny.

Podnikový právník 2021
Foto: Redakce

Cílem je prezentovat práci podnikových právníků odborné i laické veřejnosti a vyzdvihnout mimořádné počiny vybraných firemních právníků.

„Z nominací vybereme nejlepší podnikové právníky, kteří dosahují výjimečných výkonů a dělají čest naší profesi. Nejde přitom jen o ocenění renomovaných a zkušených kolegů. Všímáme si taky mimořádné práce mladých firemních právníků do 40 let, jimž je určena kategorie Perspektiva,“ uvedla prezidentka Unie podnikových právníků ČR Marie Brejchová. Pod jejím vedením zasednou v porotě viceprezidentka Jitka Hlaváčková, člen Rady Miroslav Mrázek a dále laureáti ocenění za rok 2020 Dominika Kozáková, Petra Nádr, Radim Ranič a Radek Doležal. V každé kategorii vyberou jednoho laureáta.

Navrhnout kandidáty mohla veřejnost v termínu od 22. června do 21. července v celkem šesti kategoriích:

⏺ Podniková právní kancelář

⏺ Veřejné zakázky a hospodářská soutěž

⏺ Pracovní právo

⏺ Občanské právo

⏺ Inovativní právní řešení

⏺ Perspektiva 2021

Držitelem ocenění může být kterýkoliv podnikový právník, individuální či kolektivní člen Unie podnikových právníků ČR nebo osoba vykonávající jakékoliv právnické povolání, které se dotýká podnikové právní praxe, tzn. i vědečtí a vědecko-pedagogičtí pracovníci.

Laureáti získají certifikát osvědčující obdržené ocenění a grafický list od výtvarníka Jiřího Slívy.

Záštitu nad akcí převzaly ministryně spravedlnosti Marie Benešová a Svaz průmyslu a dopravy ČR.

Více informací o ocenění Podnikový právník naleznete na webu: https://www.uppcr.cz/cs/o-unii/podnikovy-pravnik/podnikovy-pravnik-2021/.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články