Základní výcvik v mediaci (100 hodin výuky)

Vzdělávací program připravený Právnickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci, je zaměřen na získání základních znalostí a dovedností pro konstruktivní řešení konfliktů. Reflektuje také společenskou poptávku v souvislosti se zákonem o mediaci a poskytuje základní vzdělání budoucím mediátorům. St

Vzdělávací program připravený Právnickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci, je zaměřen na získání základních znalostí a dovedností pro konstruktivní řešení konfliktů. Reflektuje také společenskou poptávku v souvislosti se zákonem o mediaci a poskytuje základní vzdělání budoucím mediátorům. Staví na vyváženém propojení teoretických poznatků s praktickými zkušenostmi, na úzké spolupráci akademické půdy a praxe. Výcvik je rozdělený do čtyř třídenních bloků po 25 hod., probíhá interaktivní formou.

Výcvik je určený budoucím mediátorům, ale také těm, kteří při výkonu svého povolání potřebují umět řešit konfliktní situace - advokátům, soudcům, sociálním pracovníkům, psychologům, pedagogům, pracovníkům veřejné správy, poradenským pracovníkům, komunitním pracovníkům a dalším. Lektorují: PhDr. Lenka Holá, Ph.D., RNDr. Jiří Plamínek, CSc., PhDr. Dana Rabiňáková, prof. JUDr. Milana Hrušáková, CSc.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu