Základní výcvik v mediaci

Kurz Základní výcvik v mediaci seznámí účastníky s tím, co je mediace, jak je charakterizovaná, z jakých zdrojů vychází a na jakých principech funguje. Absolvent získá znalosti o konfliktech a metodách jejich řešení. Bude umět navázat respektující a důvěryhodný vztah s klienty, strukturovat proces m

Kurz Základní výcvik v mediaci seznámí účastníky s tím, co je mediace, jak je charakterizovaná, z jakých zdrojů vychází a na jakých principech funguje. Absolvent získá znalosti o konfliktech a metodách jejich řešení. Bude umět navázat respektující a důvěryhodný vztah s klienty, strukturovat proces mediace a vést ho s využitím zejména technik aktivního naslouchání a vyjednávání. Bude mít přehled o oblastech uplatnění mediace.

Výcvik je určený budoucím mediátorům, ale také těm, kteří při výkonu svého povolání potřebují umět řešit konfliktní situace – advokátům, soudcům, sociálním pracovníkům, psychologům, pedagogům, pracovníkům veřejné správy, poradenským pracovníkům, komunitním pracovníkům a dalším. Výcvik probíhá interaktivní formou.

Výcvik je rozdělen do 4 třídenních bloků. Výuka probíhá vždy od čtvrtka do soboty (ve čtvrtek a v sobotu 9:00-16:30 hodin / v pátek 9:00-17:15 hodin).

Termíny výcvikových bloků a místo konání

I. blok 24.-26. 9. 2020

II. blok 8.-10. 10. 2020

III. blok 22.-24. 10. 2020

IV. blok 5.-7. 11. 2020 

Místo konání: Právnická fakulta Univerzity Palackého | 17. listopadu 8 | 771 11 Olomouc

Cena: 30 000 Kč (ceně jsou zahrnuty výukové materiály, občerstvení a obědy)

Přihlašování: http://czv.upol.cz/czv_programs/opened_programs-2944

Více na fakultním webu nebo na informačním letáku.

 

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Sdílejte článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři