Základní výcvik v mediaci, vzdělávací program

Právnická fakulta UPOL pořádá vzdělávací program Základní výcvik v mediaci (100 hod.). Výcvik je rozdělen do 4 třídenních bloků a je určen budoucím mediátorům, ale také těm, kteří při výkonu svého povolání potřebují umět řešit konfliktní situace.  Absolvent získá znalosti o konfliktu a metodách jeho

Právnická fakulta UPOL pořádá vzdělávací program Základní výcvik v mediaci (100 hod.). Výcvik je rozdělen do 4 třídenních bloků a je určen budoucím mediátorům, ale také těm, kteří při výkonu svého povolání potřebují umět řešit konfliktní situace. 

Absolvent získá znalosti o konfliktu a metodách jeho řešení, seznámí se s mediací, její charakteristikou, zdroji a principy. Bude umět navázat důvěryhodný vztah s klienty, strukturovat a vést proces mediace. Vzdělávací program je základem přípravy ke složení zkoušek mediátora.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu