Zákon o prokazování původu majetku

Katedra finančního práva a finanční vědy pořádá seminář na téma Zákon o prokazování původu majetku, rozbor problematických otázek z hlediska ústavního, finančního a trestního práva. Cílem semináře je rozbor návrhu zákona o prokazování původu majetku, který bývá označován jako „lex Al Capone“ či „bič

Katedra finančního práva a finanční vědy pořádá seminář na téma Zákon o prokazování původu majetku, rozbor problematických otázek z hlediska ústavního, finančního a trestního práva. Cílem semináře je rozbor návrhu zákona o prokazování původu majetku, který bývá označován jako „lex Al Capone“ či „bič na kmotry“, z hlediska ústavnosti a zásad finančního a trestního práva. Po úvodních přednáškách prof. JUDr. Marie Karfíkové, CSc. a doc. JUDr. Radima Boháče, Ph.D. bude následovat panelová diskuse.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu