Změnilo se něco v akvizičních transakcích?

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík pořádá seminář na téma Změnilo se něco v akvizičních transakcích? Přednášet budou JUDr. Dagmar Dubecká, Ph.D., JUDr. Martin Šolc. Akviziční transakce podléhají změnám velice zřídka. Změna právního rámce se jich obvykle dotýká jen okrajově, dokumentace má vícem

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík pořádá seminář na téma Změnilo se něco v akvizičních transakcích? Přednášet budou JUDr. Dagmar Dubecká, Ph.D., JUDr. Martin Šolc.

Akviziční transakce podléhají změnám velice zřídka. Změna právního rámce se jich obvykle dotýká jen okrajově, dokumentace má víceméně standardizovanou podobu. Je tomu ale skutečně tak? Došlo, nebo nedošlo v průběhu posledních deseti let k podstatnějším změnám ve struktuře, případně dokumentaci akvizičních smluv? Tuto a další otázky se pokusíme zodpovědět na našem semináři, který bude věnován mimo jiné problematice:

  • Základních transakčních modelů (Completion Accounts, Lock Box, hybridní modely) jejich výhod a nevýhod a posunu, k němuž došlo v poslední dekádě v jejich vnímání
  • Pojištění transakčních rizik (rizik ze záruk a slibů odškodnění) a změny postoje klientů k jeho užívání
  • Vlivů nové úpravy soukromého práva a právního významu informací, které ma kupující k dispozici (kupř. „anti-sandbagging“ limitace na straně kupujícího)

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu