Novela zákoníku práce 2020 – prakticky a na příkladech (srpen)

Obsáhlá novela zákoníku práce, která vstupuje v účinnost už od července letošního roku, míří především na prohloubení flexibility základních pracovněprávních vztahů a současné posílení ochrany zaměstnanců jako typické slabší strany v těchto vztazích. Vedle toho by měl předpis zbavit zaměstnavatele a

Obsáhlá novela zákoníku práce, která vstupuje v účinnost už od července letošního roku, míří především na prohloubení flexibility základních pracovněprávních vztahů a současné posílení ochrany zaměstnanců jako typické slabší strany v těchto vztazích. Vedle toho by měl předpis zbavit zaměstnavatele administrativních zbytečností.

Všechny novinky vám představí dvojice pracovněprávních odborníků Nataša Randlová a Michal Peškar, která se novele věnuje od jejího počátku a zná tak jednotlivé alternativy diskutovaných změn a důvody, proč byly zvoleny současné změny a jiné diskutované návrhy. Lektoři s vámi projdou zákoník paragraf po paragrafu pomocí praktických příkladech a situacích, s nimiž se ve své praxi setkáváte nejčastěji. Na modelových situacích vám také ukáží, jak se bude nově počítat dovolená.


Přihláška a podrobné informace

28. 8. 2020

9:00 – 13:00

školicí centrum Randls Training

Tetris Office Building, Budějovická 1550/15a, Praha 4


Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Sdílejte článek
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři