Pour Féliciter 2022

Původně jsem měla ambici a zároveň skutečně upřímnou snahu vymyslet pro Vás, vážené čtenáře, na prahu nového roku vtipnou, zajímavou a zároveň právně vysoce erudovanou glosu.

soudkyně Krajského soudu v Praze

Pak jsem ale neodolala magičnosti nového letopočtu a možnosti (jíž se mi opětovně dostalo, za což redakci vřele děkuji) Vás v tomto novém roce přivítat a popřát Vám. 

Letopočet, v němž bude více dvojek než letos, totiž znovu nastane až za 200 let. A na to, že by v letopočtu byly alespoň tři trojky, si počkáme dokonce 1 011 let. No počkáme – jsem sice optimistka, ale asi ani toho prvního milníku se nikdo z nás nedožije.  

Tak si alespoň pojďme užít to, co máme. Tj. 365 dnů letošního roku 2022. Nenechme se zdecimovat a otrávit tím negativním, co se tu a tam děje ve veřejné sféře, v práci nebo doma. Ani tím, že covid tu s námi stále je. Zachovejme si, prosím, schopnost tvořit, radovat se třeba i z maličkostí, věřit v lepší zítřky a těšit se na to co, přijde. A také sílu a schopnost se na tvorbě té budoucnosti, nejen ve svých soukromých světech, ale i v tom pro všechny, podílet. Prostě zvládněme běžný život za stále ještě neběžných okolností. 

K tomu všemu Vám přeji dostatek energie, zdraví a smyslu pro humor. A spoustu štěstí.  

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články