Menu

Názory

Přání

NázoryPostřehy Šárky HájkovéMgr. Šárka Hájková11.01.2021
Mgr. Šárka Hájková11.01.2021

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, je mi ctí přivítat vás na těchto stránkách na prahu roku 2021. Ten rok, který před pár dny skončil, nechci detailně hodnotit. Jen stručně řečeno – změnil běh věcí ve všech ohledech.

Přinesl nám spoustu starostí, prověřil naši odolnost, schopnosti a leckdy i vztahy a charaktery. Ještě nějakou dobu to patrně nebudeme mít lehké. A budeme potřebovat alespoň sem tam nějaké povzbuzení. Proto dnes nebudu rozebírat žádný z celospolečenských nebo odborných jevů. Chci vám prostě jen popřát.

Přeji vám odvahu a sílu zvládnout jakékoliv problémy, uskutečnit změny, jichž chcete dosáhnout, a vyrovnat se se situacemi, které nemůžete ovlivnit. A i odvahu a sílu pomáhat těm, kteří to potřebují.   

Přeji vám trpělivost, toleranci a porozumění. Ve vztahu k vašim blízkým, ve vaší práci i vůči sobě samým.

Přeji vám sebevědomí i pokoru. Jen tak lze existovat s vědomím vlastní ceny, ale zároveň bez závisti k druhým. Ať se děje, co se děje.

Přeji vám smysl pro humor a nadhled. Vím, někdy v sobě obojí jen obtížně „dolujeme“. Ale jsou situace, které lze jinak jen obtížně ustát. Tak ať v sobě ten humor i nadhled vždy naleznete!

Ale hlavně vám přeji zdraví, štěstí a klid. A ať je rok 2021 alespoň zčásti takový, jaký si jej přejte vy sami.

Mgr. Šárka Hájkovásoudkyně Krajského soudu v Praze
0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři