Menu

Změny v legislativě

Nařízení o použití peněžních prostředků Státního fondu rozvoje bydlení na regeneraci veřejných prostranství na sídlištích

Změny v legislativěVyšlo ve Sbírce zákonůMgr. Martin Glogar27.12.2017
Mgr. Martin Glogar27.12.2017

Dne 29. 11. 2017 bylo ve Sbírce zákonů publikováno pod č. 390/2017 Sb. nařízení vlády o použití peněžních prostředků Státního fondu rozvoje bydlení na regeneraci veřejných prostranství na sídlištích.

Náhled dokumentu v právním informačním systému CODEXIS

V intencích § 9 zákona o Státním fondu rozvoje bydlení upravuje podmínky poskytnutí prostředků ze Státního fondu rozvoje bydlení formou dotace nebo úvěru na regeneraci veřejných prostranství na sídlištích. V podrobnostech přitom v rámci jednotlivých ustanovení vymezuje podmínky pro poskytnutí dotace, náležitosti žádosti o dotaci a žádosti o úvěr, parametry výše dotace, podmínky čerpání a použití dotace, podmínky pro poskytnutí úvěru, výši úrokové sazby a úvěru, podmínky čerpání a použití úvěru, ale také metodiku splácení úvěru.

Ministerstvo pro místní rozvoj jakožto zpracovatel návrhu tohoto nařízení k důvodu jeho předložení uvádí poskytnutí podpory regenerace a revitalizace veřejných prostranství na sídlištích při využití finančního nástroje JESSICA.

Nařízení nabývá účinnosti dnem 1. 1. 2018, své platnosti pak pozbude uplynutím dne 31. 12. 2023.

Mgr. Martin Glogarprávník a analytik oddělení právních systémů ATLAS consulting spol. s r.o.
0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři