Novela vyhlášky o báňské záchranné službě

Dne 23.11.2015 byla ve Sbírce zákonů zveřejněna pod č. 305/2015 Sb. vyhláška, kterou se mění vyhláška č. 447/2001 Sb., o báňské záchranné službě, ve znění pozdějších předpisů.

právník a analytik oddělení právních systémů, ATLAS consulting spol. s r.o.
Náhled dokumentu v právním informačním systému CODEXIS

Novela byla Českým báňským úřadem připravena proto, aby zkvalitnila činnost báňské záchranné služby, přizpůsobila právní úpravu technickým, vývojovým a organizačním změnám, které se činnosti báňské záchranné služby v poslední době dotkly (jde například o technologické přístrojové vybavení typu dýchacích přístrojů a oživovací techniky), a aby obecně napomohla dosažení většího souladu mezi horními a zdravotnickými předpisy.

Vyhláška nabývá účinnosti dnem 1.12.2015.

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Související články

Další články

Zákon o některých dalších úpravách v oblasti dávek státní sociální podpory a příspěvku na péči v souvislosti s epidemií COVID-19

Zákon o některých dalších úpravách v oblasti dávek státní sociální podpory a příspěvku na péči v souvislosti s epidemií COVID-19

Dne 19. 3. 2021 byl ve Sbírce zákonů publikován pod č. 136/2021 Sb. zákon o některých dalších úpravách v oblasti dávek státní sociální podpory a příspěvku na péči v souvislosti s epidemií COVID-19 a o změně některých dalších zákonů.

Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu