Nemovitosti po 1. lednu 2014 a vše co se změnilo a je potřeba mít na paměti!

Právní úprava nemovitostí v novém občanském zákoníku patří k nejvýznamnějším změnám, které rekodifikace soukromého práva v České republice přináší. Nový občanský zákoník v tomto ohledu nahrazuje hned tři právní předpisy, a to občanský zákoník, obchodní zákoník a zákon o nájmu a podnájmu nebytových p

Právní úprava nemovitostí v novém občanském zákoníku patří k nejvýznamnějším změnám, které rekodifikace soukromého práva v České republice přináší. Nový občanský zákoník v tomto ohledu nahrazuje hned tři právní předpisy, a to občanský zákoník, obchodní zákoník a zákon o nájmu a podnájmu nebytových prostor. K tomu se nově zavádí pojem pacht. Problematika nájmu patří k jedné z nejčastěji diskutovaných otázek jak v běžném, tak i podnikatelském životě. Pokud si chcete být jisti tím, co Vás od 01.01.2014 čeká a nemine, je tento workshop určen právě Vám.

Přednášející: Mgr. Dagmar Junková

Hodnocení článku
0%
Pro hodnocení článku musíte být přihlášen/a
Sdílejte článek

Diskuze k článku ()

Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a

Další články

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Webinář: Soudní praxe - zajímavosti z litigačního prostředí

Chcete-li nahlédnout pod pokličku přípravy na soudní a správní řízení před českými a evropskými institucemi a dozvědět se, jak probíhá samotné jednání, připojte se na webinář pořádaný Eversheds Sutherland zejména pro studenty právnických fakult a poslechněte si vedoucího advokáta Vojtěcha Faltuse, který se věnuje litigacím a regulatorice.

Termín konání:
Zkouška TOLES Advanced
Zkouška TOLES Advanced

Zkouška TOLES Advanced

Zkouška z angličtiny Test of Legal English Skills (TOLES) pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Zkouška TOLES Higher
Zkouška TOLES Hugher

Zkouška TOLES Higher

Zkouška Test of Legal English Skills (TOLES) je zkouška z angličtiny pro právníky vytvořená ve spolupráci s advokátními kancelářemi tak, aby její obsah odrážel potřeby právnické praxe.

Termín konání:
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu