Aktuality | redakce | 07.03.2018

Další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek "Ukaž svou kreativitu VII"

Další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek "Ukaž svou kreativitu VII"

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s redakcí právního portálu Právní prostor.cz a Svazem průmyslu a dopravy České republiky, vyhlašuje další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek s právní tematikou.

redakce

redakce

redakce

Lákají Tě témata, o kterých budou přednášet přední osobnosti českého práva na kongresu Právní prostor 2018? Napiš článek na Tebou vybrané téma a pojeď s námi na kongres jako řádný účastník! Pravidla jsou jednoduchá a ve hře jsou i další hodnotné a prestižní ceny!

Není důležité, zda bude Tvůj příspěvek podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Tě může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max. 5 000 znaků (včetně mezer a poznámek pod čarou). Příspěvek pošli nejpozději do 4. dubna 2018 na adresu redakce@pravniprostor.cz. Podrobná pravidla soutěže nalezneš na webu www.codexisacademia.cz.

Zaslané články bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou prof. JUDr. Hana Marková CSc., JUDr. Jitka Hlaváčková, JUDr. Ing. Petra Gříbková, Mgr. et Mgr. Michal Vávra a Ing. Václav Chládek

Na tři nejúspěšnější autory čekají hodnotné a prestižní ceny – řádné vstupné na odborný kongres Právní prostor 2018, kde budou vítězové zároveň vyhlášeni v rámci galavečera kongresu, zveřejnění článků na našem právním portálu a také věcné odměny.

Více o kongresu Právní prostor se dozvíš na www.kongrespravniprostor.cz.

Líbil se vám náš článek? Ohodnoťte ho, prosím.

Diskuze k článku 0 komentářů

Všechny komentáře se zobrazí po vstupu do diskuze

Vstoupit do diskuze

Nejoblíbenější články