Menu

Aktuality

Další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek "Ukaž svou kreativitu VII"

Aktualityredakce06.03.2018
redakce06.03.2018

CODEXIS ACADEMIA, ve spolupráci s redakcí právního portálu Právní prostor.cz a Svazem průmyslu a dopravy České republiky, vyhlašuje další kolo úspěšné soutěže o nejlepší článek s právní tematikou.

Lákají Tě témata, o kterých budou přednášet přední osobnosti českého práva na kongresu Právní prostor 2018? Napiš článek na Tebou vybrané téma a pojeď s námi na kongres jako řádný účastník! Pravidla jsou jednoduchá a ve hře jsou i další hodnotné a prestižní ceny!

Není důležité, zda bude Tvůj příspěvek podán formou úvahy, analýzy či jakékoliv jiné literární formy. Jediné, co Tě může omezit, je délka příspěvku, která je stanovena na max. 5 000 znaků (včetně mezer a poznámek pod čarou). Příspěvek pošli nejpozději do 4. dubna 2018 na adresu redakce@pravniprostor.cz. Podrobná pravidla soutěže nalezneš na webu www.codexisacademia.cz.

Zaslané články bude hodnotit odborná porota, ve které zasednou prof. JUDr. Hana Marková CSc., JUDr. Jitka Hlaváčková, JUDr. Ing. Petra Gříbková, Mgr. et Mgr. Michal Vávra a Ing. Václav Chládek

Na tři nejúspěšnější autory čekají hodnotné a prestižní ceny – řádné vstupné na odborný kongres Právní prostor 2018, kde budou vítězové zároveň vyhlášeni v rámci galavečera kongresu, zveřejnění článků na našem právním portálu a také věcné odměny.

Více o kongresu Právní prostor se dozvíš na www.kongrespravniprostor.cz.

0%
Hodnocení článku
Pro hodnocení článku musíte býtpřihlášen/a
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášen/a
Tento web využívá cookies pro zajištění funkčnosti webu a získání statistik návštěvnosti webu

Partneři projektu

Všichni partneři